KSW 37 Pudzianowski Popek. Pierwszy trener Pudzianowskiego: Wydawał na sterydy 40 ‘koła’ na kwartał. Jeśli przestanie brać umrze

Mariusz Pudzianowski i Mirosław Okniński kończąc współpracę nie rozeszli się w dobrych relacjach. Ostatnio jednak konflikt przybrał na sile, a głównym powodem jest oskarżenie o przyjmowanie sterydów przez Pudziana. Ten z kolei odpowiada, że nie pozwoli sobie na bezpodstawne oszczerstwa, a finał całej sprawy będzie miał miejsce w sądzie. Jeśli Mariusz Pudzianowski zechce poddać się programowi rehabilitacyjnemu prowadzonemu przez zespól medyczny IFSA Holdings to z uwagi na jego zasługi dla Strong Man dyskwalifikacja zostanie skrócona. Grubo, sport to zdrowie, zawodowy sport to przedwczesna śmierć? Kimbo Slice też był nieźle nakoksowanym dzikiem, 41 lat i †,choć w UFC są kontrole. Arnold Schwarzenegger brał udział w kolejnej kolizji drogowej! W minioną niedzielę 75-letni Arnold Schwarzenegger uczestniczył w kolizji drogowej! Jak ktoś ma nis,ie IQ, to sięga po sterydy i odżywki.Myśli, że odżywki są zdrowe, bo rtak jest napisane na pudełku. Potem tylko obleśne rozstępy gdzieniegdzie, nerki rozjechane, marskość wątroby, łysina, ginekomastia itd. Nie wiem po co ta dyskusja skoro Pudzian w wywiadach de facto przyznał się do korzystania z używek. W sporcie, szczególnie siłowym, na pewnym poziomie to najzupełniej normalne. I chyba logiczne jest że przyrost masy mięśniowej równa się zwiększeniu siły i wytrzymałości mięśni. „Moja lewa ręka to śmierć, a prawej sam się boję” – Te słowa Mariusza Pudzianowskiego mogą nam już naprawdę dużo powiedzieć o osobie jaką jest najsłynniejszy zawodnik Strongman i MMA.

  • Ale niech to jest jako ciekawostka bo pewności nie mam.
  • Grubo, sport to zdrowie, zawodowy sport to przedwczesna śmierć?
  • Dla mnie nie możliwy – wyciskanie na barkach 200 kg bądź martwy ciąg/ …
  • Gdzieś przeczytałem kiedyś, że żaden sport na poziomie wyczynowym nie jest zdrowy.

Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób). Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne, konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum. Okniński twierdzi, że nikomu nie opłaca się robienie testów antydopingowych w KSW. – Rozumiem, że to show i lepiej odpuścić badania “Pudziana” i “Popka” – do takiej walki wtedy nigdy by nie doszło.

Koksy Pudziana

Każdy czas ma swoich kapłanów i szamanów. Innym razem stawiano na wojowników i mędrców. Ostatnio mam wrażenie, że coraz częściej mamy słuchać przyrodników. Mariusz Pudzianowski przed rozpoczęciem kariery w MMA był gwiazdą zawodów strongmenów. Pośród najsilniejszych ludzi globu Polak nie miał sobie równych. “Pudzian” pięciokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Świata Strongman. – Muszę tylko uważać, by się nie przeziębić i czymś nie zarazić, bo po antybiotykach jestem mocno osłabiony. Schudłem już 10 kg, chociaż przy 120 kilogramach nie jest to jakoś bardzo widoczne. Mój ruch kończy się teraz jednak na spokojnym spacerze.

Joanna Jędrzejczyk o wspieraniu zawodników z Polski, szansach na powrót do UFC i treningach w ATT

Nic mnie w tym wywiadzie nie dziwi, ameryki nie odkryto, mógł chociaż o słomkach kilka słów dorzucić Miras. Przecież powiedział, że lubi łapać i rzucać, więc o co chodzi? Wypłucze całą krew i przejdzie cudowną kurację? Dla mnie taka sprawa, to byłaby dobra promocja. Przebadanie połowy karty walk może w niektórych przypadkach przykryć budżet całej imprezy. Ja mogę robić badania wybiórczo – walczącym o pasy czy pretendującym do UFC. Jesteśmy młodym tworem, działamy dopiero cztery lata. KSW jest bardzo bogate – stoi za nim potężna telewizja, ma możnych sponsorów. I tam badania antydopingowe powinny być z automatu.

“Niech pan Okniński zajmie się swoją klatką. Wszyscy zawodnicy już od niego uciekli, więc coś u tego pana z głową i z chorymi ambicjami jest nie tak. Zostawię to bez komentarza.” – cytuje Pudziana Fakt.

Dlaczego w zapasach, w ciężarach są testy, a w MMA nie? Jeżeli mamy robić sport, to zachowajmy wszystkie reguły sportowe. Wiem, że taki Mariusz Pudzianowski nie wyszedłby do walki bez sterydów. Dzisiaj określone środki zażywa się nie tyle, żeby być lepszym od rywala, ale wyrównać szanse. Wiem, że bierze jeden, drugi, trzeci, to też muszę, żeby nie odstawać. Doping https://www.guanako.com/nauka-o-sterydach/ zdarza się nawet na almach i to jest najgorsze. No, kręgosłup masz Waść jak 70-cio latek! Odstawisz sterydy, zapomnisz o wzwodzie członka – bolesna prawda. Hmmm no może Coleman czy Kovacs biorą wiecej na klate martwego itd. Od Pudziana zresztą wiele jest takich osób.Ale jak myślisz jakie szanse taki Coleman w zawodach strong-man by miał z Pudzianem ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *